Pokrytí ČR

Praha, Královéhradecko, Pardubicko, Kolínsko, Nymbursko, Kutnohorsko a okolí.

O společnosti

Naše firma zahájila svou činnost v oblasti vendingu v roce 1999 na území východočeského a středočeského kraje včetně prahy (provozování prodejních a nápojových automatů Dallmayr Kaffe) Jako druhá a nepostradatelná součást firmy se začala v roce 2001 budovat síť distribuce kvalitní pramenité vody v barelech společně s kompletním servisem a zásobováním.


s rostoucí poptávkou po filtračních zařízeních a sodobarech jsme v roce 2004 začaly spolupráci s italskou firmou Asset Wattertechnology.


Pro kompletnost naší nabídky jsme v roce 2008 spustily prodej zrnkové kávy, čajů a příslušenství. Navázaly jsme spolupráci s českým zastoupením kávovarů Saeco. Tím dokáže zaručit nejen bezproblémoví prodej, ale i další servis.


Firma má významné postavení ve své oblasti trhu v segmentu zabezpečování pitného režimu ve firmách, jak pro zaměstnance, tak pro návštěvníky, popř. vybavuje i managerské kuchyňky a kanceláře potřebným zařízením. Dodáváme i vybavení pro menší provozy veřejného stravování.
Dnes jsme schopni zajistit od sklenice chladné vody, espresso, čaj, čokoládu, mléko až po cukr a Vše co je s tímto spjaté.

 

V současnosti zajišťujeme tyto služby:

 

Kam dále?